Par uzņēmumuPrint this page


Тахограф

SIA „NORDTRANSELEKTRO” ir Latvijas akreditācijas biroja, LATAK, akreditēts (reģistrācijas numurs LATAK-I-299-05-2004A) un  Ministru Kabineta apstiprināts uzņēmums, kurš veic  analogo un digitālo tahogrāfu, kā arī ātruma ierobežotāju periodisko sertifikāciju. Uzņēmums ir arī Stoneridge Electronics LTD oficiālais pārstāvis Latvijā, piedāvājot iegādāties digitālos SE5000 tahogrāfus.

Eksperti izgājuši apmācību un stažējušies tādos uzņēmumus-ražotājos, kā Stoneridge Elektronics LTD, , TVI Europe. Uzņēmuma eksperti ir ieguvuši atbilstošos sertifikātus par analogo un digitālo tahogrāfu  pārbaudi, uzstādīšanu un remonta veikšanu analogajiem tahogrāfiem.

Vairāk kā desmit gadus mūsu eksperti veic analogo un digitālo tahogrāfu pārbaudi, plombēšanu, remontu. Uzņēmuma rīcībā ir visjaunakais, aktuālākais tehniskais aprīkojums, kas ļauj veikt visas darbības ar visu marku un tipu tahogrāfiem.

Akreditācijas sistēma saskaņā ar Starptautiskā Standarta prasībām LVS EN ISO/IES 17020 nodrošina daudzlīmeņu eksperta darba kvalitātes  kontroli, konfidencialitāti ekspertīžu un pārbaužu veikšanas laikā.

akreditacija_400_01